Jaké postupy a metody používám při terapiích

OSOBNÍ SVĚTELNÝ CHANELLING - mimosmyslový přenos informací – osobní vzkazy z duchovního světa pouze pro vás. Nepracuji s předem stanovenými „psychologickými“ postupy. Stejně tak, jako je individualitou každý klient, tak mi také přicházejí pro něho individuální informace formou mimosmyslového vnímání. Situace klientů, které se mohou navenek zdát velmi podobné, přesto pro každého z nich přijde naprosto rozdílný vzkaz. Tyto informace nepocházejí z mého vědomí, rozumu, ale skrze mé napojení na vesmírný informační zdroj. A je na každém klientovi, zda informaci přijme a zváží nabídnuté řešení nebo se rozhodne pro jiné.

INTUITIVNÍ KOUČING - vedení vašeho osobnostního rozvoje na základě získaných informací z chanellingu přizpůsobené vaší momentální situaci. Podle nich se postupně začínají odhalovat možnosti řešení opět individuálně pro každého klienta.

PŘEPROGRAMOVÁNÍ A VYČIŠTĚNÍ ŽIVOTNÍCH PROGRAMŮ Z DĚTSTVÍ - každý si do dospělosti přinášíme soubory programů, kterými jsme byli „formováni“ ve svém dětství, a které mnohdy považujeme za závazné a neměnné. Ani si neuvědomujeme, že tak vlastně jedeme po zajetých kolejích předchozích generací. Často nás tedy na jejich „trase“ ani nenapadne situace ve svém životě měnit. Přijali jsme, že „tak to zkrátka je“. A tak si s sebou vlečeme životem haraburdí zbytečných představ, mýtů o čemkoliv, pocitů viny, předpisů, pravidel atd…… Ale my máme žít SVŮJ život, SVÉ plány a naděje, NE naplňovat představy a očekávání druhých.

INTUITIVNÍ VÝKLAD SNŮ - také se vám opakují velmi podobná témata snů? Co vám sny napovídají? Co vám chtějí říci? Dá se jim porozumět? Proč se vlastně opakují? Můžeme spolu poodhrnout roušku těchto tajemství.

EFT – TECHNIKA EMOČNÍ SVOBODY - tuto metodu jako jedinou z postupů, který používám, jsem získala studiem. Jejím základem je postupná aktivizace (poťukáváním) bodů na těle. Tato stimulace pomáhá rozpouštět emoční bloky vázané na prožitky z minulosti (a to nejen ze současného života).

NEZAPOMEŇTE!
NA SVÉ PROBLÉMY UŽ NEMUSÍTE BÝT SAMI. ZÁLEŽÍ JEN NA VÁS, JESTLI DO VAŠEHO ŽIVOTA NECHÁTE VSTOUPIT ZMĚNU

Chcete mi napsat?

Označené* položky jsou povinné.
Novinky
VÝSTAVA OBRAZŮ PRO DUŠI

Zvu všechny přátele a známé na vernisáž mých OBRAZŮ PRO DUŠI v pátek 23. listopadu 2018 od 18.00 v příjemném prostředí Kavárny U HRÁZE, U Hráze 455/23, Praha 10, Strašnice. Výstavu obrazů pak můžete navštívit vždy v provozních hodinách kavárny. Těším se na vás.

Jóga pro začátečníky a seniory

Studio Shanti Garden, V Horkách 8, Praha 4 

Začátečníci: každé pondělí 9.00 - 10.30 hod.

Senioři: každé pondělí 11.00 - 12.30 hod.

rezervace na www.shantigarden.cz

Festival MILUJ SVŮJ ŽIVOT

Ve dnech 27. - 29.10.2018 budu účastníkem Festivalu MILUJ SVŮJ ŽIVOT, Modrá škola, Kupeckého 576, Praha 4. V jeho rámci vás ráda přivítám na mé přednášce ZDROJE NAŠICH STRACHŮ, neděle 28.10.2018 v době 10.00 - 11.45, učebna B. Těším se na vás. Více na www.festivalmilujsvujzivot.cz

Jóga pro radost a zdraví

Studio jógy, Krymská 18, Praha 10

pátek 10.00 - 11.30, 18.00 - 19.30, sobota 18.00 - 19.15  

rezervace na www.jogakrymska.cz

LABYRINTEM ŽENSKÉ DUŠE aneb DALEKÁ JE CESTA K SEBEÚCTĚ

Má kniha ukazuje možnost a cesty pro každého, kdo hledá a CHCE najít odpovědi na své otázky. Pro toho, kdo touží vymanit se z „labyrintu“ vnějšího světa, který uznává především rozumové hodnoty. Pro toho, kdo chce najít svůj „ráj srdce“. Přeji vám, abyste i vy v mé knize našli odpovědi na své otázky.

Objednat

LibiMagali.cz
Všechna práva vyhrazena © 2016