Jaké postupy a metody používám při terapiích

OSOBNÍ SVĚTELNÝ CHANELLING - mimosmyslový přenos informací – osobní vzkazy z duchovního světa pouze pro vás. Nepracuji s předem stanovenými „psychologickými“ postupy. Stejně tak, jako je individualitou každý klient, tak mi také přicházejí pro něho individuální informace formou mimosmyslového vnímání. Situace klientů, které se mohou navenek zdát velmi podobné, přesto pro každého z nich přijde naprosto rozdílný vzkaz. Tyto informace nepocházejí z mého vědomí, rozumu, ale skrze mé napojení na vesmírný informační zdroj. A je na každém klientovi, zda informaci přijme a zváží nabídnuté řešení nebo se rozhodne pro jiné.

INTUITIVNÍ KOUČING - vedení vašeho osobnostního rozvoje na základě získaných informací z chanellingu přizpůsobené vaší momentální situaci. Podle nich se postupně začínají odhalovat možnosti řešení opět individuálně pro každého klienta.

PŘEPROGRAMOVÁNÍ A VYČIŠTĚNÍ ŽIVOTNÍCH PROGRAMŮ Z DĚTSTVÍ - každý si do dospělosti přinášíme soubory programů, kterými jsme byli „formováni“ ve svém dětství, a které mnohdy považujeme za závazné a neměnné. Ani si neuvědomujeme, že tak vlastně jedeme po zajetých kolejích předchozích generací. Často nás tedy na jejich „trase“ ani nenapadne situace ve svém životě měnit. Přijali jsme, že „tak to zkrátka je“. A tak si s sebou vlečeme životem haraburdí zbytečných představ, mýtů o čemkoliv, pocitů viny, předpisů, pravidel atd…… Ale my máme žít SVŮJ život, SVÉ plány a naděje, NE naplňovat představy a očekávání druhých.

INTUITIVNÍ VÝKLAD SNŮ - také se vám opakují velmi podobná témata snů? Co vám sny napovídají? Co vám chtějí říci? Dá se jim porozumět? Proč se vlastně opakují? Můžeme spolu poodhrnout roušku těchto tajemství.

EFT – TECHNIKA EMOČNÍ SVOBODY - tuto metodu jako jedinou z postupů, který používám, jsem získala studiem. Jejím základem je postupná aktivizace (poťukáváním) bodů na těle. Tato stimulace pomáhá rozpouštět emoční bloky vázané na prožitky z minulosti (a to nejen ze současného života).

NEZAPOMEŇTE!
NA SVÉ PROBLÉMY UŽ NEMUSÍTE BÝT SAMI. ZÁLEŽÍ JEN NA VÁS, JESTLI DO VAŠEHO ŽIVOTA NECHÁTE VSTOUPIT ZMĚNU

Chcete mi napsat?

Označené* položky jsou povinné.
Novinky
Jóga pro radost a zdraví

Galerie Cesty ke světlu Z. Hajného, Zakouřilova 955/9, Praha 4, Chodov 

každé pondělí od 19.00 - 20.30

rezervace na 737 39 18 17

Vernisáž a prodejní výstava pocitových Obrazů pro duši

7. - 27.srpna 2017, Vinný bar BLATNIČKA, Michalská 5, Praha 1

Srdečně zvu své příznivce na vernisáž 7.srpna 2017 v 18.00 a následující prodejní výstavu mých pocitových Obrazů pro duši ve Vinném baru Blatnička, Michalská 5, Praha 1. Těším se na vás.

Dlouhodobá výstava OBRAZŮ PRO DUŠI

Výstava pocitových OBRAZŮ PRO DUŠI od 1.6.2017, Chajovna Brno, Dominikánské náměstí 6. Přijďte se podívat, který rozezní i vaši duši.

Jóga pro radost a zdraví

Studio jógy, Krymská 18, Praha 10

středa 8.00 - 9.30, pátek 10.00 - 11.30, 18.00 - 19.30  

rezervace na www.jogakrymska.cz

Písničky pro duši

Jsem písničkářka a své písničky zpívám pro ty, kteří chtějí naslouchat srdcem. V každé z nich je totiž návod, jak nacházet svou vnitřní spokojenost. Aby život byl pro radost a potěšení. Ukazují, jak se naučit postupně naladit na prožitky z hloubky citů. Přeji vám, aby poslech mých písní byl pohlazením pro vaši duši. Abyste v nich našli to, co hledáte.

Objednat

LibiMagali.cz
Všechna práva vyhrazena © 2016