Písničky pro duši Libi MAGALI

Celý život jsem hledala ŠTĚSTÍ a SMYSL ve svém životě. Tak, jak každý člověk. Hledala jsem něco, co mi chybělo k pochopení PROČ tu jsem. Ale vlastně jsem ani nevěděla, co hledám konkrétně. Byla jsem plná zmatku, nespokojenosti se sebou i okolím a plná otázek, jak z toho ven. Hledala jsem velmi dlouho. Prošla různými cestami. Poznala mnohé učitele i duchovní cesty. Každým poznáním jsem se vždy posunula na své cestě za štěstím. Až nakonec dozrálo pochopení, že štěstí nenajdu někde venku, ani v okolí, ani ve světě. Že jeho přítomnost v mém životě není vázána na vztahy a mínění druhých. Je jen a jen MOJE VOLBA, jestli štěstí do svého života nechám plně vstoupit. A odkud tedy? No přece ze svého nitra. ZE SVÉHO SRDCE. Pochopila jsem, že odpovědi na jakoukoliv otázku si nesu V SOBĚ. I svůj přístup k životu. MY SAMI volíme VLASTNÍ pohled z úhlu štěstí, naděje a dobra, nebo z úhlu věčné nespokojenosti, kritiky a “blbé nálady“. S touto změnou mi začaly přicházet písničky.

V prosinci 2015 vyšlo I. CD mých autorských písniček pod názvem PÍSNIČKY PRO POHLAZENÍ DUŠE. První z nich – text i melodie - mi přišla před 4 lety, ve věku 55 let, kdy vyvrcholily pro mne tehdy nejtěžší životní krize a situace. Když se člověk dostane na úplné dno, má jen dvě možnosti. Všechno zabalit a vzdát se, nebo se od toho dna odrazit vzhůru. Já se rozhodla pro tu druhou alternativu. Posbírala všechny zbytky odvahy a začala svůj život konečně měnit klepšímu. Byla to doba hledání východisek a cest vedoucích ven z problémů. Těch, které mne celý život pronásledovaly a trápily. Zbavování se strachů a celoživotních obav. Ven z neschopnosti být sama sebou.Učila jsem se postavit sama za sebe, za své názory a sny. Bez obav z toho, co si o mně druzí budou myslet. Beze strachu, jaké to bude mít dál pro mne následky. Dnes vím, že mi písničky přišly jako odměna za tuto nelehkou práci na sobě. Za vytrvalost a víru, že má cesta K SOBĚ je správná.

Písničkou Teď jsem to já, která je jednou z posledních (ale první na tomto CD), začaly vrcholit pozitivní změny v mém životě. Dnes mi je 59 let. Za uplynulé 4 roky jsem složila celkem 30 písniček, 23 relaxačních klavírních melodií, básnické texty i mnoho prozaických zamyšlení nad otázkami, které přesahují materialistický rámec tohoto světa.

Když jsem se chystala nahrát své první CD, odborníci mi radili, jak bych co měla a neměla hrát a zpívat. Jak by to mělo být přikreslené, dobarvené, aby to vyznělo „líp“. V té chvíli jsem věděla, že toto není moje cesta. Já chci, aby to bylo přirozené. Takové, jako jsem já. Aby můj zpěv i moje kytara byly úplně normální, obyčejné, pro každého. Pro každého z vás. Aby si moje písničky každý z vás, pokud se mu budou líbit, rád zazpíval i zahrál. Bez příkras, bez ozdob a umělých efektů. Protože ani já nejsem umělá. Jsem živá. A budu ráda, když i moje písničky budou živé. Pro mě i pro vás. Takové jsou a věřím, že ještě dlouho budou. Obyčejné, ale živé. Já totiž nejsem zpěvačka, nejsem excelentní kytaristka. Jsem písničkářka a zpívám písničky pro ty, kdo chtějí poslouchat. Proto vám přeji příjemný poslech a užijte si to. Ať vám moje písničky dají, co v nich hledáte. V každé z nich je totiž návod, jak na to. Pro radost, potěšení a prožitek z hloubky citů.

Z Lásky vaše Libi MAGALI

Ukázky z písní

Máte-li zájem poslechnout si celé CD PÍSNIČKY PRO POHLAZENÍ DUŠE, můžete si ho objednat.

1 ks CD 200,- Kč
2 Ks CD 390,- Kč
3 ks CD 560,- Kč
Za každé další CD

+180,- Kč

Poštovné bude připočítáno ve výši 80,- Kč (ev. 90,- Kč podle váhy zásilky) za běžnou zásilku podle ceníku České Pošty.

Chcete mi napsat?

Označené* položky jsou povinné.
Novinky
VÝSTAVA OBRAZŮ PRO DUŠI

Další výstava mých OBRAZŮ PRO DUŠI od soboty 21. září 2019 do 15.11.2019 v příjemném prostředí Friends Coffee House, Palackého 7,Praha 1. Výstavu obrazů můžete navštívit vždy v provozních hodinách kavárny. Ať vám mé obrazy přinesou pohlazení a klid do Duše i Srdce.

Jóga pro začátečníky a seniory

Studio Shanti Garden, V Horkách 8, Praha 4 

Začátečníci: každé pondělí 9.00 - 10.30 hod.

Senioři: každé pondělí 11.00 - 12.30 hod.

rezervace na www.shantigarden.cz

Jóga pro začátečníky

Studio jógy, Krymská 18, Praha 10

čtvrtek 17.45 - 19.00, sobota 18.00 - 19.30  

rezervace na www.jogakrymska.cz

LABYRINTEM ŽENSKÉ DUŠE aneb DALEKÁ JE CESTA K SEBEÚCTĚ

Má kniha ukazuje možnost a cesty pro každého, kdo hledá a CHCE najít odpovědi na své otázky. Pro toho, kdo touží vymanit se z „labyrintu“ vnějšího světa, který uznává především rozumové hodnoty. Pro toho, kdo chce najít svůj „ráj srdce“. Přeji vám, abyste i vy v mé knize našli odpovědi na své otázky.

Objednat

LibiMagali.cz
Všechna práva vyhrazena © 2016