Písničky pro duši Libi MAGALI

Celý život jsem hledala ŠTĚSTÍ a SMYSL ve svém životě. Tak, jak každý člověk. Hledala jsem něco, co mi chybělo k pochopení PROČ tu jsem. Ale vlastně jsem ani nevěděla, co hledám konkrétně. Byla jsem plná zmatku, nespokojenosti se sebou i okolím a plná otázek, jak z toho ven. Hledala jsem velmi dlouho. Prošla různými cestami. Poznala mnohé učitele i duchovní cesty. Každým poznáním jsem se vždy posunula na své cestě za štěstím. Až nakonec dozrálo pochopení, že štěstí nenajdu někde venku, ani v okolí, ani ve světě. Že jeho přítomnost v mém životě není vázána na vztahy a mínění druhých. Je jen a jen MOJE VOLBA, jestli štěstí do svého života nechám plně vstoupit. A odkud tedy? No přece ze svého nitra. ZE SVÉHO SRDCE. Pochopila jsem, že odpovědi na jakoukoliv otázku si nesu V SOBĚ. I svůj přístup k životu. MY SAMI volíme VLASTNÍ pohled z úhlu štěstí, naděje a dobra, nebo z úhlu věčné nespokojenosti, kritiky a “blbé nálady“. S touto změnou mi začaly přicházet písničky.

V prosinci 2015 vyšlo I. CD mých autorských písniček pod názvem PÍSNIČKY PRO POHLAZENÍ DUŠE. První z nich – text i melodie - mi přišla před 4 lety, ve věku 55 let, kdy vyvrcholily pro mne tehdy nejtěžší životní krize a situace. Když se člověk dostane na úplné dno, má jen dvě možnosti. Všechno zabalit a vzdát se, nebo se od toho dna odrazit vzhůru. Já se rozhodla pro tu druhou alternativu. Posbírala všechny zbytky odvahy a začala svůj život konečně měnit klepšímu. Byla to doba hledání východisek a cest vedoucích ven z problémů. Těch, které mne celý život pronásledovaly a trápily. Zbavování se strachů a celoživotních obav. Ven z neschopnosti být sama sebou.Učila jsem se postavit sama za sebe, za své názory a sny. Bez obav z toho, co si o mně druzí budou myslet. Beze strachu, jaké to bude mít dál pro mne následky. Dnes vím, že mi písničky přišly jako odměna za tuto nelehkou práci na sobě. Za vytrvalost a víru, že má cesta K SOBĚ je správná.

Písničkou Teď jsem to já, která je jednou z posledních (ale první na tomto CD), začaly vrcholit pozitivní změny v mém životě. Dnes mi je 59 let. Za uplynulé 4 roky jsem složila celkem 30 písniček, 23 relaxačních klavírních melodií, básnické texty i mnoho prozaických zamyšlení nad otázkami, které přesahují materialistický rámec tohoto světa.

Když jsem se chystala nahrát své první CD, odborníci mi radili, jak bych co měla a neměla hrát a zpívat. Jak by to mělo být přikreslené, dobarvené, aby to vyznělo „líp“. V té chvíli jsem věděla, že toto není moje cesta. Já chci, aby to bylo přirozené. Takové, jako jsem já. Aby můj zpěv i moje kytara byly úplně normální, obyčejné, pro každého. Pro každého z vás. Aby si moje písničky každý z vás, pokud se mu budou líbit, rád zazpíval i zahrál. Bez příkras, bez ozdob a umělých efektů. Protože ani já nejsem umělá. Jsem živá. A budu ráda, když i moje písničky budou živé. Pro mě i pro vás. Takové jsou a věřím, že ještě dlouho budou. Obyčejné, ale živé. Já totiž nejsem zpěvačka, nejsem excelentní kytaristka. Jsem písničkářka a zpívám písničky pro ty, kdo chtějí poslouchat. Proto vám přeji příjemný poslech a užijte si to. Ať vám moje písničky dají, co v nich hledáte. V každé z nich je totiž návod, jak na to. Pro radost, potěšení a prožitek z hloubky citů.

Z Lásky vaše Libi MAGALI

Ukázky z písní

Máte-li zájem poslechnout si celé CD PÍSNIČKY PRO POHLAZENÍ DUŠE, můžete si ho objednat.

1 ks CD 200,- Kč
2 Ks CD 390,- Kč
3 ks CD 560,- Kč
Za každé další CD

+180,- Kč

Poštovné bude připočítáno ve výši 80,- Kč (ev. 90,- Kč podle váhy zásilky) za běžnou zásilku podle ceníku České Pošty.

Chcete mi napsat?

Označené* položky jsou povinné.
Novinky
Jóga pro radost a zdraví

Galerie Cesty ke světlu Z. Hajného, Zakouřilova 955/9, Praha 4, Chodov 

každé pondělí od 19.00 - 20.30

rezervace na 737 39 18 17

Vernisáž a prodejní výstava pocitových Obrazů pro duši

7. - 27.srpna 2017, Vinný bar BLATNIČKA, Michalská 5, Praha 1

Srdečně zvu své příznivce na vernisáž 7.srpna 2017 v 18.00 a následující prodejní výstavu mých pocitových Obrazů pro duši ve Vinném baru Blatnička, Michalská 5, Praha 1. Těším se na vás.

Dlouhodobá výstava OBRAZŮ PRO DUŠI

Výstava pocitových OBRAZŮ PRO DUŠI od 1.6.2017, Chajovna Brno, Dominikánské náměstí 6. Přijďte se podívat, který rozezní i vaši duši.

Jóga pro radost a zdraví

Studio jógy, Krymská 18, Praha 10

středa 8.00 - 9.30, pátek 10.00 - 11.30, 18.00 - 19.30  

rezervace na www.jogakrymska.cz

Obrazy pro duši

Moje obrazy vznikají na základě mých pocitů. Nemají za úkol zobrazit cokoliv konkrétního. Proto dávají každému možnost vidět v nich to, co osloví právě jeho duši. Co s ním zkrátka souzní, aniž by rozum věděl proč. Proto také nemají konkrétní název. Jejich úkolem je vzbudit v pozorovateli ukrytou fantazii, obrazotvornost a svobodu duše na výtvarné úrovni.

Objednat

LibiMagali.cz
Všechna práva vyhrazena © 2016