Písničky pro duši Libi MAGALI

Celý život jsem hledala ŠTĚSTÍ a SMYSL ve svém životě. Tak, jak každý člověk. Hledala jsem něco, co mi chybělo k pochopení PROČ tu jsem. Ale vlastně jsem ani nevěděla, co hledám konkrétně. Byla jsem plná zmatku, nespokojenosti se sebou i okolím a plná otázek, jak z toho ven. Hledala jsem velmi dlouho. Prošla různými cestami. Poznala mnohé učitele i duchovní cesty. Každým poznáním jsem se vždy posunula na své cestě za štěstím. Až nakonec dozrálo pochopení, že štěstí nenajdu někde venku, ani v okolí, ani ve světě. Že jeho přítomnost v mém životě není vázána na vztahy a mínění druhých. Je jen a jen MOJE VOLBA, jestli štěstí do svého života nechám plně vstoupit. A odkud tedy? No přece ze svého nitra. ZE SVÉHO SRDCE. Pochopila jsem, že odpovědi na jakoukoliv otázku si nesu V SOBĚ. I svůj přístup k životu. MY SAMI volíme VLASTNÍ pohled z úhlu štěstí, naděje a dobra, nebo z úhlu věčné nespokojenosti, kritiky a “blbé nálady“. S touto změnou mi začaly přicházet písničky.

V prosinci 2015 vyšlo I. CD mých autorských písniček pod názvem PÍSNIČKY PRO POHLAZENÍ DUŠE. První z nich – text i melodie - mi přišla před 4 lety, ve věku 55 let, kdy vyvrcholily pro mne tehdy nejtěžší životní krize a situace. Když se člověk dostane na úplné dno, má jen dvě možnosti. Všechno zabalit a vzdát se, nebo se od toho dna odrazit vzhůru. Já se rozhodla pro tu druhou alternativu. Posbírala všechny zbytky odvahy a začala svůj život konečně měnit klepšímu. Byla to doba hledání východisek a cest vedoucích ven z problémů. Těch, které mne celý život pronásledovaly a trápily. Zbavování se strachů a celoživotních obav. Ven z neschopnosti být sama sebou.Učila jsem se postavit sama za sebe, za své názory a sny. Bez obav z toho, co si o mně druzí budou myslet. Beze strachu, jaké to bude mít dál pro mne následky. Dnes vím, že mi písničky přišly jako odměna za tuto nelehkou práci na sobě. Za vytrvalost a víru, že má cesta K SOBĚ je správná.

Písničkou Teď jsem to já, která je jednou z posledních (ale první na tomto CD), začaly vrcholit pozitivní změny v mém životě. Dnes mi je 59 let. Za uplynulé 4 roky jsem složila celkem 30 písniček, 23 relaxačních klavírních melodií, básnické texty i mnoho prozaických zamyšlení nad otázkami, které přesahují materialistický rámec tohoto světa.

Když jsem se chystala nahrát své první CD, odborníci mi radili, jak bych co měla a neměla hrát a zpívat. Jak by to mělo být přikreslené, dobarvené, aby to vyznělo „líp“. V té chvíli jsem věděla, že toto není moje cesta. Já chci, aby to bylo přirozené. Takové, jako jsem já. Aby můj zpěv i moje kytara byly úplně normální, obyčejné, pro každého. Pro každého z vás. Aby si moje písničky každý z vás, pokud se mu budou líbit, rád zazpíval i zahrál. Bez příkras, bez ozdob a umělých efektů. Protože ani já nejsem umělá. Jsem živá. A budu ráda, když i moje písničky budou živé. Pro mě i pro vás. Takové jsou a věřím, že ještě dlouho budou. Obyčejné, ale živé. Já totiž nejsem zpěvačka, nejsem excelentní kytaristka. Jsem písničkářka a zpívám písničky pro ty, kdo chtějí poslouchat. Proto vám přeji příjemný poslech a užijte si to. Ať vám moje písničky dají, co v nich hledáte. V každé z nich je totiž návod, jak na to. Pro radost, potěšení a prožitek z hloubky citů.

Z Lásky vaše Libi MAGALI

Ukázky z písní

Máte-li zájem poslechnout si celé CD PÍSNIČKY PRO POHLAZENÍ DUŠE, můžete si ho objednat.

1 ks CD 200,- Kč
2 Ks CD 390,- Kč
3 ks CD 560,- Kč
Za každé další CD

+180,- Kč

Poštovné bude připočítáno ve výši 80,- Kč (ev. 90,- Kč podle váhy zásilky) za běžnou zásilku podle ceníku České Pošty.

Chcete mi napsat?

Označené* položky jsou povinné.
Novinky
Jóga pro radost a zdraví

Galerie Cesty ke světlu Z. Hajného, Zakouřilova 955/9, Praha 4, Chodov 

každé pondělí od 19.00 - 20.30

rezervace na 737 39 18 17

Prodejní výstava pocitových Obrazů pro duši

23.května - 12. června 2017, Vinný šenk U Pádivce, Seifertova 40, Praha 3

Srdečně zvu na prodejní výstavu mých pocitových Obrazů pro duši (23.5. - 12.6.) ve Vinném šenku U Pádivce. Těším se na vás.

Dlouhodobá výstava OBRAZŮ PRO DUŠI

Výstava pocitových OBRAZŮ PRO DUŠI od 1.6.2017, Chajovna Brno, Dominikánské náměstí 6. Přijďte se podívat, který rozezní i vaši duši.

Jóga pro radost a zdraví

Studio jógy, Krymská 18, Praha 10

středa 8.00 - 9.30, pátek 10.00 - 11.30, 18.00 - 19.30  

rezervace na www.jogakrymska.cz

Písničky pro duši

Jsem písničkářka a své písničky zpívám pro ty, kteří chtějí naslouchat srdcem. V každé z nich je totiž návod, jak nacházet svou vnitřní spokojenost. Aby život byl pro radost a potěšení. Ukazují, jak se naučit postupně naladit na prožitky z hloubky citů. Přeji vám, aby poslech mých písní byl pohlazením pro vaši duši. Abyste v nich našli to, co hledáte.

Objednat

LibiMagali.cz
Všechna práva vyhrazena © 2016