Proč začala psát Libi Magali

Jsem obyčejně neobyčejná žena. Taková, jakou se může cítit každá žena, ale i každý muž. Protože nezáleží na pohlaví, ale na vnitřním vztahu k sobě. Jsem žena, která se postupně učila žít podle svého SRDCE, vnímat svá přání a skutečné potřeby. Bez diktátu a představ druhých. Žena, která nedostala žádnou zkušenost zadarmo. O to více si vážím každého svého poznání. A nejvíce těch, která byla pro mne nejbolestivější. Zloba těch, kteří se tvářili být mi nejbližšími, dokud jsem hrála jejich hry. Teprve pochopení, co bylo pramenem mé bolesti, mi pomohlo vymanit se z vlastní sebelítosti. Když jsem pochopila, že NEMUSÍM VYHOVOVAT představám druhých. Nebyla to jednoduchá cesta, ale postupně mne přivedla k prožitku sebeúcty a k vnitřní svobodě. Za cenu ZTRÁT přišly NÁLEZY.

A právě o těchto prožitcích, zkušenostech, přáních a cestách jsou mé básnické a prozaické texty z mé první malé knihy

LABYRINTEM ŽENSKÉ DUŠE
aneb DALEKÁ JE CESTA K SEBEÚCTĚ.

Básně jsou vyjádřením pocitů mého srdce. Srdce ženy, které hledá souznění se sebou i s druhými. Srdce postupně přijímající a plnící se darem Lásky. O odvaze být sama sebou i za cenu možných ztrát. O Naději, která je hnacím motorem i palivem na cestě k víře v dobro.

Prozaické texty (i uvedené citáty) mi přicházely do pera ve spolupráci s naladěním se na vnitřní spojení s Vesmírem, Bohem, Universem – nezáleží na slovním označení. Ukazují možnou cestu pro každého, kdo hledá a CHCE najít odpovědi na své otázky. Pro toho, kdo touží vymanit se z labyrintu vnějšího světa, uznávajícího pouze rozumové hodnoty. Pro toho, kdo chce najít svůj vnitřní „ráj srdce“. Může se stát, že i vy zde najdete odpovědi na některé ze svých otázek.

Ale také může dojít k tomu, že vám tato kniha otevře řadu dalších nečekaných otázek. Mé texty mohou být vnímány až jako provokující, stavící „na hlavu“ mnohé zajeté teorie. Záleží jen na každém individuálně, zda se bude po přečtení „pro jistotu“ držet letitých názorových tabu. Nebo si alespoň připustí myšlenku „co když je opravdu všechno jinak“. Nezaleží pak na tom, jestli se přikloní k tomu, co MNĚ přišlo do pera. Nebo se přečtením „probudí“ a začne hledat VLASTNÍ NÁZOR.

Název mé knihy může někomu vzdáleně připomenout název nesmrtelného díla J. A. Komenského „Labyrint světa a ráj srdce“. Labyrint světa se od doby Komenského změnil jen vnějšími kulisami, ale zmatek a bolesti ze zajetí v jeho pomíjivých hodnotách stále přetrvávají. Ale RÁJ SRDCE je stále stejný i na stejném místě. Nepodléhá ani času, ani změnám vládnoucích jednotlivců či skupin. Není závislé na výši osobního bankovního konta. Neplatí pro něj lidské zákony a pravidla. Protože „ráj srdce“ přichází pouze s niterným naladěním se na Světlo vnitřní Lásky. Lásky Univerzální, Vesmírné, zkrátka Božské.

Moje malá kniha LABYRINTEM ŽENSKÉ DUŠE aneb DALEKÁ JE CESTA K SEBEÚCTĚ je hotova a připravena vypravit se na cestu k vám. Její realizace byla velmi zajímavá až "dobrodružná". Velkým pomocníkem a poradcem mi byl Jan Holejšovský www.knihy-na-klic.cz. Chcete-li být mezi prvními majiteli a čtenáři této knihy s nevšedním (mnohdy i provokujícím) obsahem, následujte odkaz zde objednat.

1 ks KNIHA 250,- Kč
2 Ks KNIHA 470,- Kč
3 ks KNIHA 670,- Kč
Za každé další knihu +200,- Kč

Poštovné bude připočítáno ve výši 80,- Kč (ev. 90,- Kč podle váhy zásilky) za běžnou zásilku podle ceníku České Pošty.

Chcete mi napsat?

Označené* položky jsou povinné.
Novinky
VÝSTAVA OBRAZŮ PRO DUŠI

Další výstava mých OBRAZŮ PRO DUŠI od soboty 21. září 2019 do 15.11.2019 v příjemném prostředí Friends Coffee House, Palackého 7,Praha 1. Výstavu obrazů můžete navštívit vždy v provozních hodinách kavárny. Ať vám mé obrazy přinesou pohlazení a klid do Duše i Srdce.

Jóga pro začátečníky a seniory

Studio Shanti Garden, V Horkách 8, Praha 4 

Začátečníci: každé pondělí 9.00 - 10.30 hod.

Senioři: každé pondělí 11.00 - 12.30 hod.

rezervace na www.shantigarden.cz

Jóga pro začátečníky

Studio jógy, Krymská 18, Praha 10

čtvrtek 17.45 - 19.00, sobota 18.00 - 19.30  

rezervace na www.jogakrymska.cz

Obrazy pro duši

Moje obrazy vznikají na základě mých pocitů. Nemají za úkol zobrazit cokoliv konkrétního. Proto dávají každému možnost vidět v nich to, co osloví právě jeho duši. Co s ním zkrátka souzní, aniž by rozum věděl proč. Proto také nemají konkrétní název. Jejich úkolem je vzbudit v pozorovateli ukrytou fantazii, obrazotvornost a svobodu duše na výtvarné úrovni.

Objednat

LibiMagali.cz
Všechna práva vyhrazena © 2016